#9509
16.30 saatlerinde açıklanacak olan karar. isviçre’nin nyon kentinde aday ülkelerin sunumlarından sonra belli olacak olması. gönül isterki türkiye kazansın ama yeterli bir ortam ve stadlar hala hazır değil.

kararı bekliyoruz
gaga 27.09.2018 16:25
(+0) (-0) (0)
 
#9510
yine her zamanki gibi hristiyanlar kulübü kazanmıştır. euro 2024 almanya’nın olmuştur.

(bkz: kararı tanımıyoruz)
#9511
herşeyin yasak olduğu bir ülke burası. değerlendirmeler sadece yeni stad açmak ile olmuyor adamlar kültürel,ekonomik ve güven konularını değerlendirerek kara veriyor. bu konuların hiçbirinde ülkemiz iyi durumda değil. maçların çoğunluğu istanbul'da yapılır ki zaten bir ulaşım sorunu var. mevcut kapasitenin bile çok çok üstünde bir şehir üstelik dışarıdan parlatıp cilalamakla da olmaz.
#9512
uefa başkanı aleksander ceferin türkiye'nin kaybetmesinin sebebini açıkladı;

--- spoiler ---

“prosedür şeffaftı. oylama demokratik oldu. her demokratik karar, haklı bir karardır. söyleyebileceğim tek şey fantastik bir euro2024 bekliyorum. değerlendirme raporu sonucunda türkiye’de düzenlemenin bazı riskleri vardı. türkiye’nin insan hakları aksiyon planı eksikti. otel kapasitesi limitliydi. birçok şehir için bazı endişeler vardı.”

--- spoiler ---
kaynak
(galeri: 108)
#9520
sahaya kedi girdi diye beşiktaş takımına ceza veren uefanın euro 2024 ü ülkemize vereceği ihitmalini düşünmüş olabilen biz halkımıza uefanın yaptığı açıklama.
galeri (1) pedobear
galeri (1) eklem yüzüğü
video (1) hatred