#7776
hasdal kışlası önündeki durakta yaşanan olay.

kaynak

--- spoiler ---

sizi bu şekilde otobüse alamam. kartınız yoksa inin, minibüse binin’ dedi. şoförün sözleri üzerine otobüste bulunan vatandaşlar ayaklanarak, ‘neden böyle yapıyorsunuz. sonuçta onlar da devletin askeri. kart alamamışlar, bu seferlik binseler ne olur ki?’ gibi tepkiler gösterdiler.

--- spoiler ---

nicedir tanıdıklarını otobüslere bedavaya bindiriyorlar ama milletin koruculuğunu canı pahasına veren askerlere ücretli tarife uygulanıyor. istanbulkart olsa bile uygulama yanlış. bu olay için ise şoförün meslekten men edilmesi ve tüm askerlere ülke çapında ulaşımı ücretsiz olmalı. ama biliyorum ki olay bertaraf edilecek şoför basit bir uyarı ve yine aynı senaryolar olacak.
(video: 98)
#7836
görevden uzaklaştırma kararı verilmiş. umarım kalıcı bir karar olur çünkü bu memleketin temeli mehmetçik'tir onlar olmazsa bu memlekette olmaz nasıl davranılacağı bilinmelidir.
#7837
askere olan nefret boyutudur,bu topluma bilinçli olarak aşılanmış aşağılık bir politikadır,daha önceleri mümkünü olmayan bir olaydır çünkü mehmetçik bizim gözbebeğimizdi ama şimdilerde değil..!!
vefa 06.09.2017 12:12
(+2) (-0) (0)
 
galeri (1) nimet abla