#9407
kocaeli'de meydana gelen olay.

--- spoiler ---

körfez yukarı hereke’de ikamet eden ismail devrim (45), lisede okuyan çocuğuna okulun istediği pantolonu alamadığı için bunalıma girdi. okulun istediği pantolonla okula gidemeyen çocuk derse alınmayarak bir gün yok yazıldı. hereke nuh çimento meslek lisesi birinci sınıf öğrencisi çocuk durumu anne ve babasına anlattı. baba ismail devrim duruma çok üzüldü. çaresiz baba eşine “ben size ve çocuklarıma bakamıyorsan, çocuğuma bir pantolon alamıyorsam niye yaşıyorum ki” diyerek intihar etti.

--- spoiler ---

kaynak

bu ülke herşeyi gördü daha neleri göreceğiz buna can dayanır mı bilinmez.

(bkz: liseye kral dairesi yaptıran okul müdürü)
#9410
valiliğin " psikolojik " diyerek yaptığı açıklama ;

“21.09.2018 tarihinde körfez ilçemizde yaşanan intihar olayı belirtilen linklerde internet haberi olarak yapılmıştır. söz konusu haberler; intihar sebebi çocuklarına kıyafet alamadığı ve bu sebeple okula alınmadıkları şeklinde yayınlanmıştır. yapılan araştırma ve inceleme sonucunda, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığı olay sebebinin psikolojik nedenlere dayandığı anlaşılmıştır. haberlerin kamuoyunu yanlış bilgilendirerek, olumsuz algı oluşturmaya sebep olduğu anlaşılmaktadır.”

herkes adalet bakanı'na özenmiş.
gaga 22.09.2018 14:41
(+0) (-0) (0)
 
#9411
körfez ilçe milli eğitim müdürlüğü , "çocuk okula normal kıyafetlerle alınmış ve daha sonra evine gitmiştir anladığımız kadarıyla aile gururuna yediremediği için yardım isteyemedi" diyerek olayı kabul etmiş.
kaynak
#9414
bu adam hala yaşıyorken birilerinden yardım istese yaşından utan elin ayağın tutuyor git çalış derler ölüncede vah vah kimsesi yokmuydu oluyor
#9423
harberin gerçekliğini bilmem ama bi burukluk yarattı
#9435
kocaeli cumhuriyet başsavcılığı intihar hakkında açıklama yapmıştır.

“21.09.2018 tarihinde bazı internet haber sitelerinde ‘kocaeli'nin körfez ilçesinde, oğluna okulun istediği pantolonu alamayan baba ismail devrim, kendisini banyoda iple asarak yaşamına son verdi' şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmaması sebebiyle bu açıklamayı yapma zaruriyeti hasıl olmuştur.

körfez cumhuriyet başsavcılığınca, 20 eylül 2018 tarihinde evinde kendini asmak suretiyle intihar eden ismail devrim hakkında yürütülen soruşturma kapsamında; ismail devrim'in 23 ağustos 2018 tarihinde trafik kazası geçirdiği, yaralandığı için çalışamaması nedeniyle bunalıma girdiği anlaşılmıştır.

habere konu kişinin herhangi bir borcunun bulunmadığı, oturduğu evin kendisine ait olduğu, ailesiyle bir geçimsizliğinin olmadığı ve dilovası ilçesinde bir şirkette çalıştığı tespit edilmiştir. haberlerde belirtildiği gibi oğlunun okul pantolonunu alamaması söz konusu değildir. bu yönde çıkan haberler asılsızdır. soruşturma halen devam etmektedir. gerek duyulması halinde ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.”

artık suçlunun baba olduğu demeye getirilecek.
#9608
hayat bu kadar zor değil be baba. evet içinde bulunduğun durum kuşkusuz ki katlanılabilir değil ama hayatına son verecek kadar da acımasız ve zor değil güzel adam.
galeri (1) pedobear
galeri (1) eklem yüzüğü
video (1) hatred