cengoo cengoo birinci kuşak yazar / 11 şubat 2017, cumartesi 22:02
88 entry 58 başlık 0 takip eden 0 takip edilen
#9497
25. yıl emek ödülü almak için adana’ya giden sanatçı kaldığı otelde kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiş.

ne gariptir ki 4,5 ay önce memleketi amasya’da kendisine ait bir şaşalı mezarlık yaptırmış. adamın içine mi doğdu ne ?? allah rahmet eylesin sevdiğim oyunculardandı.
#9435
kocaeli cumhuriyet başsavcılığı intihar hakkında açıklama yapmıştır.

“21.09.2018 tarihinde bazı internet haber sitelerinde ‘kocaeli'nin körfez ilçesinde, oğluna okulun istediği pantolonu alamayan baba ismail devrim, kendisini banyoda iple asarak yaşamına son verdi' şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmaması sebebiyle bu açıklamayı yapma zaruriyeti hasıl olmuştur.

körfez cumhuriyet başsavcılığınca, 20 eylül 2018 tarihinde evinde kendini asmak suretiyle intihar eden ismail devrim hakkında yürütülen soruşturma kapsamında; ismail devrim'in 23 ağustos 2018 tarihinde trafik kazası geçirdiği, yaralandığı için çalışamaması nedeniyle bunalıma girdiği anlaşılmıştır.

habere konu kişinin herhangi bir borcunun bulunmadığı, oturduğu evin kendisine ait olduğu, ailesiyle bir geçimsizliğinin olmadığı ve dilovası ilçesinde bir şirkette çalıştığı tespit edilmiştir. haberlerde belirtildiği gibi oğlunun okul pantolonunu alamaması söz konusu değildir. bu yönde çıkan haberler asılsızdır. soruşturma halen devam etmektedir. gerek duyulması halinde ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.”

artık suçlunun baba olduğu demeye getirilecek.
#9399
uefa avrupa ligi d grubunda deplasmanda saat 22.00 'de karşılacağı ilk maç olması.
#9379
90+3 de gelen penaltı selçuk inan attı

ve maç biter cimbom yenerrrrrrrrrrrrrrrrrr
#9368
bein sports kanalında gösterilebilir ama trt 1 süpriz yapabilir.

--- spoiler ---

odatv'de yer alan habere göre; gerçekleştirilen ihale sonucunda, şampiyonlar ligi yayın hakları ihalesini kazanan taraf, digiturk'ün sahibi bein media group oldu. avrupa ligi yayın hakları ihalesini ise saran group kazandı. anlaşma üç sezon boyunca geçerli olacak. 2021-22 sezonu için yeni bir ihale daha açılacak. tarafların resmi açıklamayı henüz yapmamış olmalarının altında, ödeme planı konusunda henüz nihai anlaşmanın sağlanamaması olduğu düşünülüyor.

--- spoiler ---
#9322
haftaya 1doların 6.24 ile başlaması.

yükselişe geçti.
#9282
yeni iphone modellerinin lansmanının yapılmasıyla birlikte tüm ürünlerine yapmış olduğu zamdan sonra kimse o kadar para veremeyeceğinden sonunda alacağı karar.

zamlı fiyatlar
#9142
dilan deniz'in görüşmelere katılması.

eğer iş başvurusu kabul edilirse yılbaşı gecesinde meleklerin arasında olacak.
#8963
5 tl'ye alıp 55 tl'ye satarak büyük vurgun diye buna denir.

resim
#8934
namaza gidiyorum deyip de gitmeyenlerin haricinde herkese iyi bayramlar
#8867
16 bakanlıktan oluşan yeni kabine ile beştepe millet kültür ve kongre merkezindeki toplantı solununda yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı programda 400 projeden oluşan 100 günlük eylem planını açıklaması.
#8857
konutta yüzde 9, sanayide yüzde 14 olarak gerçekleşecek zam.

yetmez ama evet dediğimiz zamdır.

haber

(bkz: doğalgaza yüzde 49.5 zam yapılması)
#8827
eoka-b liderlerinden nikos sampson, yunanistan'da iktidarda bulunan cuntanın desteğiyle gerçekleştirdiği darbeyle 15 temmuz 1974'te kıbrıs cumhurbaşkanı makarios'u devirmesiyle 1963-1974 yılları arasında rumların yürüttükleri saldırılar ve ambargoların devam etmesi üzerine " ayşe tatile çıksın " parolası ile türkiye cumhuriyetinin kıbrıs üzerindeki garantörlük yetkisine dayanarak gerçekleştirdiği askeri harekat.
(galeri: 98)
#7000
kurulacak olan yeni partide bulunacak olması.

--- spoiler ---

“metal yorgunu olanlar, bilsin ki kurulmuş, çelik bir yay gibi geliyoruz. rahat olanları, rahatsız etmeye geliyoruz.” diyen aydın sözlerini şöyle sürdürdü “el mi yaman bey mi yaman diyoruz. kararı aziz türk milletine bırakıyoruz. kuracağımız yeni parti ile türkiye’nin önüne yeni ufuklar açmaya geliyoruz. türkiye cumhuriyeti’nin kurucu ilkelerini kurmaya geliyoruz. vatanın birliğine bütünlüğüne sahip çıkmaya geliyoruz. her türlü adaletsizliğe son vermeye geliyoruz. pişkin iktidardan sandık önünde hesap sormaya geliyoruz”

--- spoiler ---

kaynak

bu partinin başarılı olacağını düşünüyorum. böyle bir ihtiyaç var.
#6427
bodrum ve milas merkez üssü olduğu 4.8 büyüklüğünde meydana gelen deprem.

herkese geçmiş olsun.
#6066
geldi yine küçük enişte.

attığı tweet
#5832
hangi kanalı açsam saçmalıklar ülkesi. hele ki trt 1'deki organik hoşaf'ın birinci gelmesinden sonra artık ümidim hiç kalmamıştır.
#5406
topraklarının büyük çoğunluğu deniz seviyesi altında olmasından " alçak ülke " deniliyor. karayipler'de üç adası var. eşcinsel evlilik yasal olan ülkedir.
#5024
sırrı süreyya önder, türk sinemacı, yazar ve siyasetçi, tbmm 24. dönem istanbul, 25. dönem ve 26. dönem hdp ankara milletvekili.
#4983
cumhurbaşkanı'nın malatya'dai toplu açılış töreninde yaptığı açıklama.

madem herkes tek tip oluyor terörist neden ceket pantolon? oldu olacak kravatta verseydin.
ilkönceki12345sonrakison