12
#96
açılımı kamu personeli seçme sınavı olan ,lisans düzeyinde her yıl ,önlisans ve ortaöğretim düzeyinde 2 yılda bir yapılan sınav
3
#80
abd menşeili ,ios işletim sistemine sahip, dokunmatik akıllı telefon.
1
#79
türkiyede üretimi bulunan şampuan markası
1
#77
nerdeyse tüm kitaplarını okuduğum ama her zaman aynı kurguyu kullandığı için eleştirdiğim ,fiziksel olarak çok hoş olan amerikalı yazar
2
#76
saç dökülmesine iyi geldiği uzmanlarca kanıtlanmış şampuan.
3
#72
şu sıralar oynanan 0-0 devam eden maç
2
#71
topkapı sarayı'nın duvarlarındaki yarıklardan dolayı zarar gördüğü hatta denize doğru kaydığı marmaray ve avrasya tüneli çalışmalarının etkili olduğu söyleniyor. bu kadar hizmete hangi eser dayanır
5
#70
yurtiçi kargo'sunun bitmek bilmeyen kargo paketlerinin elden ele atılması sürüklenmesi ve teklenmesi hala devam ediyor. youtube 'da bir videoda yine aynı rezalet yaşanıyor yetkilileri göreve çağırıyorum eğitim şart !

https://www.youtube.com/watch?v=q7t4D3zSgsY&feature=youtu.be
(video: 5)
7
#69
bir dram öyküsünün tam ortasında yer alan ve her zaman azımsanan mebla.
10
#68
süper ligde 14 şampiyonluğu bulunan , geçtiğimiz günlerde şampiyonlar liginden elenen caanım takımım`:
4
#53
bir demet tiyatro ve seksenler gibi yapımlarda yer almış ve bugün hayata gözlerini yummuş olan usta oyuncu. nur içinde yatsın.
7
#52
her ne kadar ilk okuyuşda saçma da gelse, eleştirsek de hepimizin gerçekleştirdiği bir durumdur.

1 günlük hafta sonu tatilinde alışveriş, sinema-tiyatro vb gibi aktiviteleri bir arada gerçekleştirebileceğimiz tek yer avm ler olunca, tatil günlerinin de büyük kısmı ister istemez buralarda geçebiliyor.
3
#51
ağırlıklı olarak dijital pazarlama ile alakalı ilanları barındıran, freelance iş yapan insanların satış yaptığı platform. bu sayede instagramda takipçi satın almak isteyenlerin de uğrak noktası oldu bu site. satışlardan da %30 komisyon keserek ciddi bir kazanç elde edebiliyorlar. her ilana dikkat etmedikleri gibi, bazı ilanları da gereksiz bir hassasiyetle red edebiliyorlar.
6
#50
pek çok ünlü ve fenomen olma hayali ile tutuşan insanların başvurdukları yol. yumurta/sahte hesapları belirli bir bedel karşılığında satın alıp, sözde fenomen hesaplara sahip oluyorlar. bu iş de öyle bir sektör haline geldi ki, sadeceon, bionluk ve r10.net gibi siteler bu işi yapanlarla doldu. bu sayede 1 tane paylaşımı olduğu halde onbinlerce takipçisi olan hesaplar türedi.
22
#49
sadece fotoğraf paylaşılan bir sosyal ağ olarak karşımıza çıkan, sonrasında video ve snapchat özellikleri ile kendisini geliştiren uygulama.

bir sosyal ağ kadar basit kalmayıp, ardından bir sektör yaratmayı başardı. fenomenleri, hesap ve takipçi satışları derken ajanslar için yeni bir kazanç kapısı olmaya devam etti.
ilkönceki354355356357358359360361sonrakison