bytoprak bytoprak birinci kuşak yazar / 10 ocak 2017, salı 16:52
325 entry 248 başlık 6 takip eden 5 takip edilen
#6015
yumurtanın doğuşundan beri herkesin merak ettiği soru.
#5904
an itibari ile başkan seçilmesi.

yardımcıları;
kardemir karabükspor başkanı ferudun tankut ve fenerbahçe asbaşkanı şekip mosturoğlu

haber

kendisini tebrik ediyorum. gs adasını yıktırdı, uefa'dan elendi, kendi takımına almak istediği lucescu'yu milli takıma kazandırdı, fatih terim'i tekrar alması, yıldızları alıp fos çıkması ve daha niceleri. böyle birisi neden kulüpler birliği başkanı olmasın ki.
#5795
sosyal medya hesabından eski sevgilisi ile çektiği fotoğrafı koyması.

başı da sonu da belli olan ilişki. bu karıyı zaten sevmiyordum iyice soğuttu ticarethaneye dönderdi iyice meşhur olmak isteyen kim ise onunla itinayla birlikte olunur.
#5590
geç kalınmış açıklamadır. hayırlı olsun.

sonuçlar
#5427
almanya’nın kuzey ren vestfalya (krv) eyaletine bağlı duisburg şehrinde, belediye tarafından 6 bin adet çöp kutusunun yerleştirilmesi.

ırkçılık olarak nitelendirilmiş ama adamlar çevre temizliğindeki duyarlılığı arttırmak için yapmış sadece türkçe değil bir çok isim de var.

haber

--- spoiler ---

"çöpü buraya at..." (mach et, mehmet) şeklinde yazıları gören vatandaşlar, belediyenin bu uygulamasını eleştirirken, belediye yetkilileri, 6 bin adet çöp kutusuna bu yazıların yazıldığını ve uygulamanın temiz bir çevreye dikkat çekmek için yapıldığını ve sadece türk isimlerin değil, diğer ülke insanlarının da isimlerin kullanıldığını belirtti.

--- spoiler ---
#5400
cep telefonlarından alınan %6 - %7 trt bandrol bedeli %10 oranında güncelleme yapılarak resmi gazete'de yayınlandı. yani cep telefonu alırken %3 oranında daha fazla ödeme yapılacak.

kaynak
#5380
(bkz: kırkayak)
#5201
(bkz: 15 temmuz 2016 türkiye askeri darbe girişimi)
#5200
starbucks'ın, 11 ağustos'u abd’de kaçak yaşayan insanlar için dreamer day (hayal kuranların günü) ilan ettiği ve o gün için geçerli bedava kahve dağıtımı ve indirim uygulaması yapılacağına dair poster bastırarak göçmenlerin bir yerde toplanmasını sağlamak.

kaynak
#5115
ekim 2012’de qnb finansbank tarafından kurulan tüm işlemlerin internet üzerinden havale ve eft ücreti ödenmeyen şubesiz bankacılık.

enpara
#5092
wiz khalifa - see you again ft. charlie puth

https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk
#5062
konyaspor'un yenmesiyle yıldızların kaydığı maç oldu. 2-1
#5041
çok anlayışlı yapıları var.

türkiye'deki kızların çok küçük sebeplerden bile kavga çıkarmaya hazırken onlar hiç böyle küçük teferruatlara takılmaz.
#4982
yeni sezon öncesi oyananan son hazırlık karşılaşması. saat: 19.00 'da gs tv'den izlenebilir.
#4929
apple'ın yeni nesil iphone telefonlarında mevcut olan ve insanların yaşamlarında büyük kolaylık sağladığı düşünülen yapay zeka.

the rocks vs siri

(video: 76)
#4917
adalar vapurunda 16 yaşındaki simit satan çocuğun ibb güvenlikçisi tarafından darp edilmesi.

nedir bunlardaki insan dövme arzusu. çok mu dövmek istiyorsun polis ol kardeşim hırlısı hırsızı, tecavüzcü, sapığı çok orada bol bol döversin. kovun bunun gibilerini bir simitçi çocuğa gücü yeten gafilleri.
(video: 75)
#4873
çalışanların mecburi olarak kayıldığı sistemdir. amaç, çalışanların maaşından belli oranlarda zorla kesinti yapılarak bankanın mevduatında toplanıp uzun vadede karlı çıkması hedeflenmesidir.
#4870
görünen köy klavuz istemez derler bunlar en başından beri belli olan durumdur. yıllara yayılarak yavaş yavaş zemini hazırlanarak yapılır ve sonunda da bütün herşey gerçekleşmiş olur kimsenin ruhu duymadan. eminim ki bundan memnun olan çok insan var yine oy verecekler.
#4781
napolyon'nun vazgeçilmezi (bkz: para para para)
#4749
necati şaşmaz'ın başrolünde oynadığı film 29 eylül'de vizyona girmesi.
(video: 79)
ilkönceki34567891011sonrakison