#2049
başlasada izlesek bu zamana kadar nasıl bu başlık açılmadı burdan tüm yazarları ayıplıyorum
#2062
yeni sezonda ki savas sahnelerinden sonra gecmisteki savas sahnelerinin cocuk oyuncagi oldugunu dusundurecekmis. ozledik!
#2067
tywian lannister stannis gb ağır karakterlerin ölmesine ve tyrion un danny nin yanında süs köpeği gb kalmasına rağmen yeni sezonu heyecanla bekliyorum
#2176
buz ve ateşin şarkısı okuru olarak saçmalandığını düşünüp tiksindiğim dizidir.
#2282
başlasa da izlesek dediğim
#2340
george r.r. martin tarafından yazılan kitap serisi aynı zamanda hbo kanalında yayınlanmaya devam eden televizyon dizisidir. 16 temmuz tarihinde 7.sezonu çıkacaktır.
#2916
--- spoiler ---

7x2 bölüm hakkında söyleyeceğim tek şey çok sıkıcıydı. savaş sahnesi bile beni etkilemedi çünkü çok umurumda olan karakterler değil greyjoylar. arya'nın kurdunun onu tanımaması tabi ki artık ''no one'' olmasından dolayı ''sen değilsin'' cümlesi de kendisine çünkü. jon'un aptal gibi her kararını sorgulatması baştan başa yanlış kralsın sen olm yapacam kesecem biçecem diyeceksin lord kumandanken bile daha iyiydin cersie o kadar eziksin ki artık karşına 3-5 lord alıp onlarla ayakta durmaya çalışıyorsun, gör artık yolun sonundasın dany geliyor martellerin ölmesi-kaçırılması dany'i çok etkilemez en kötü salsın dothrakları lekesizleri küllerin kraliçesi olsun tek amaç krallığa sahip olmak sonuçta hangi yoldan olduğunun ne önemi var?

--- spoiler ---
#5163
s7e02 gülümsetti.

--- spoiler ---

"tarih yazacaksan tarly, araştırma yapman gerekir. insanların tarihini okumasını istiyorsan, biraz da tasarım katacaksın."

--- spoiler ---
#5314
çaycı hüseyini hollywooda taşıyan yabancı dizi
#6707
spoiler okumaya, yemeye bayılan biri olarak bölümü izlemeden bütün spoilerleri, teorileri ne varsa okumuştum. az çok olanlar kafamda resmedilmişti. yine de izlerken ki heyecanı bambaşkaydı.
jon bebeyimsin.
tabiki baştan aşağı saçmalıktı. herkes işini gücünü bırakıp cersie walkerları kanıtlamak için canını tehlikeye attı ve sağolsun bi ejderhamız meftun oldu tşk!
akgezenlerle savaşmak için cersie'nin ordusu da eksik kalsın zaten yanıp kül oldular. ne gerek vardı böyle saçmalığa. çok lazımdı madem ilk önce gidip cersie'i tahtan indirip gebertip ordusuna el koysaydın dany'cim daha sonra da savaşsaydınız insanlığınız için.
gelelim jon-dany aşkilotopluğuna. ee ne zaman sevişiyolar diye bekledim. resmen birbirlerinden bi tepki bekliyolar gibiydi. inş 7x7 de görürüz.
benim için hala izlenilebilir derece de, çoğu arkadaş saçmalıklardan, mantıksızlıklardan soğumuş gözüküyor. bekleyin daha sezon finalı var: diceklerim bu kadar
#7127
ilk 4 bölümünü izledikten sonra izlemek aklıma gelmedi. neyse dizi biterse tekrardan başlarım belki.
#8626
george r. r. martin'ın türkçe'ye buz ve ateşin şarkısı olarak çevrilen kitabından uyarlanmıştır.
#8636
sex of the thrones gibi algılansa da başkaları tarafından son derece sağlam bir prodüksiyonla harika bir iş çıkarmıştırlar.
#8729
o kadar uzun sezon araları var ki, en son nerede bittiğini çoktan unuttum.
yuto 28.05.2018 04:11
(+1) (-0) (0)
 
galeri (1) pedobear
galeri (1) eklem yüzüğü
video (1) hatred