#8410
uygulamayı indirip kullanmadım.youtube'da denk geldim.formatı sözlüğün görüntülü versiyonu gibi bir şey.bir konu başlığı etrafında insanlar(çoğunluğu 15-25 yaş arası gençler) görüşlerini belirtiyor(!) videoları izlemeye dayanamadım.türkiye'nin geleceği ve 2000'li yılların daha ne kadar boka saracağı hakkında kendimi sorgularken buldum.konu başlıkları büyük ölçüde cinsellik.örnek:kaç kere verdin?önden mi arkadan mı?porno izleyen kızlar? yanındakine hamileyim de vs. kızlar ilgi manyağı,erkekler keko.haa bir de yeni nesille ilgili eleştiri yaptıkları başlıkta "off kızların ağzını yayarak konuşmasına uyuz oluyorum"diyen kızın kendisinin de ağzını yayarak konuşması gözlerimi yaşarttı.dinime küfreden müslüman olsa hesabı.bir de sempatik veya çekici olduklarını düşünerek kısık sesle konuşmaları yok mu?durum cidden vahim.ben yine de iyimser yaklaşıp hâlâ bir yerlerde bu sosyal medyanın "boş"luğuna,içinde bulunduğumuz zamanın teknolojiyle birlikte kolaylaşıyomuş gibi gözüküp aslında daha da zorlaşıp karmaşıklaşmasına rağmen kendini geliştirmeye çalışan,iyi bir insan olmak için çaba sarf eden,nezaket sahibi,birikimli gençlerin de olduğunu düşünmek istiyorum.
edit:napicaz simdi aa zaten önceden belliydi dile getirip cahillik etmeyelim zaten biliyorduk dimi hep hormonlu tavuk yemekten boyle oluyor gençler vah vah
chel 29.10.2017 12:04
(+0) (-0) (0)
 
#8414
benim aklım hala türkiyede yetişmiş dişi bir bireyin boyut mu işlev mi sorusuna cevap vermesini almıyor, alamıyor.
#8424
hakkinda gereginden fazla negatif yorum yapanlarin birer cahil oldugunu gostermistir.

96 neslinden sonra yeni nesilin boyle olacagi 2000'li yillarin basinda belliydi zaten. hal boyle olunca gunumuz genclerini daha net tanima firsati veren bir uygulamadir.

uygulama iyidir, hostur, (bkz: turkiye'de bir gun)'den bikmis, zaman gecirilenebilecek bir mecradir.

ha nesil kotu mudur ? sayfalarca tartisilir, ama konumuz bu degil ve nesil gumbur gumbur, guzel guzel, nezih nezih geliyordur. cekemeyenler her secimde kendilerini malesef belli ediyorlardir.
#8435
modası geçmiş bir uygulama
#8557
açıkcası sanki bütün proje gençlerini bir araya toplamışlar yeni gençleri yönlendirmeye çalışıyorlar
galeri (1) nimet abla