#808
kullanıcı ve kuruluşların video yayınlama platformudur. 2005 yılında kurulmuştur. paypal çalışanları tarafından abd'de kurulmuştur ancak daha sonra google tarafından 2006 yılında satın alınmıştır. google 'ın en büyük yatırımlarından birisidir. canlı yayın özelliği google ile gelmiştir. youtube ilk zamanlarda küçük videoların yayınlanması için kurulsa da günümüzde saatlerce uzunluktaki videoların yüklenmesini kabul etmektedir. kanal açarak adsense sayesinde para kazanmak mümkündür.
reo 11.06.2017 01:45
(+0) (-0) (0)
 
#5440
broadcast yourself sloganına sahip internet televizyonu
#5455
video paylaşmak ve izlemek için kurulan web sitesi. kolay para kazanıldığından "youtuber" mesleği ve kavramı da bu site sayesinde ortaya çıkmıştır.
#8741
ülkemizde binlerce kişinin kanal açarak gelir sağladığı video izleme platformu. ben de bunlardan biridir öyle ahım şahım bir geliri yok tabi çok büyük bir kanal değilseniz. eğer youtube girip ben de para kazanacam diye hevesleniyorsanız en az bin aboneye ben 4bin saat izlenmeye sahip olmanız gerekmektedir. tabi bunu yeni açılan bi kanal ile aylar sonra anca sağlayabilirsiniz.
#8881
en çok kullandığım ikinci uygulamadır. genelde şarkı dinlemek için kullanıyorum.
galeri (1) eklem yüzüğü
galeri (1) elif kaya