redlabel redlabel dördüncü kuşak yazar / 04 mart 2021, perşembe 19:29
10 entry 0 başlık 0 takip eden 0 takip edilen
#12094
sadece israf toplanın bir camide hem namaz kılın bahçesinde yemekli sohbetinizi yapın bu israf.
#12093
muzikte romantik cag olarak adlandirilan donemden modern cog donemine gecis yillarina rastgelir, o cagin en basarili 5 bestecisi arasinda gosterilir.
#12092
dünyanın birçok ülkesinde çok satanlar listesine giren; kayıp sembol, melekler ve şeytanlar, ihanet noktası ve dijital kale gibi kitaplarının yanı sıra tüm zamanların en çok okunan romanlarından biri olan da vinci şifresi’nin yazarıdır
#12091
şeyhülislam mustafa sabri efendi adını kullanarak çeşitli eserleri olan yazar.
#12090
galatasaray ve türk futbolunun en büyük efsanesi. mustafa kemal atatürk’ün zeki, çevik hem de ahlaklı tanımına en uygun sporcu olan güzel insan.
hiç görmediğim, izlemediğim ama hayran olduğum insanlardan biri.
#12089
kendine has üslubuyla bir aralar tartışma programlarında sık görülen araştırmacı yazar.
#12088
samuel mors tarafından 1835 yılında oluşturulan telgraf haberleşme dilidir. kısa ve uzun iki karakter ile yazılan bu dilde her latin harfe karşılık bir kod var. telgraf ile haberleşmenin anahtarı olan bu dilde latin harfe karşılık gelen kodu, telgraf iğnesini plakaya dokundurarak gönderilen elektrik sinyanini belirli aralık ve düzenlerle doğru kodu basarak iletişim mümkün hale geliyor.
#12087
ehliyetinin elinden alınması ve bir daha araç kullanamaması gerekmektedir. aklı selim ülkede olacak olan budur. böyle leyla gibi araba kullanıyorsa yarın insan da öldürür. resmen serbest dolaşan tehlike kadın.
#12086
herkesin konuştuğu kısımlar haricinde diziye dair en beğendiğim şeylerden biri ruhiye'nin başına gelenlerin açık açık gösterilmesi yerine kadının yaşadığı travmanın gösterilmesiydi. funda eryiğit'in oyunculuğuna bayıldım.
#12085
elle tutulur bir şey olmayan paradır. insanı vezir de eder rezil de. bu sebeple eğer işten anlamıyorsanız sakın ama sakın bulaşmayın bu işlere.

ayrıca uzmanlar tarafından kripto para ile borçlanma ve ödeme gibi işlemlerin yapılmaması tavsiye edilir.