salvador dali salvador dali üçüncü kuşak yazar / 21 ekim 2017, cumartesi 22:14
23 entry 4 başlık 0 takip eden 0 takip edilen
#9790
1 sene evvel kimliğimi kaybettiğimde yerine çıkarmış olduğum kimlik kartı.boyut olarak ehliyetle aynı ebatlara sahip olması,cüzdana rahat sığması gibi güzellikleri vardır.diğeri gibi köşesi kenarı bir süre sonra kırılıp,paspal görünümüne sahip olmuyor.gayet şık bir şey.
#9769
günümüzde artık herşey çok çabuk tüketiliyor.şarkılar,türküler,sanatçılar,şarkıcılar,diziler,filmler,vesaire.hatta insani duygularımız bile çok çabuk tüketebildiğimiz şeyler haline geldi.aşklarımız,sevdalarımız hatta ve hatta dostluklarımız...

bunca şeyi hemen hazmedebilen ve çarçabuk tüketebilen bir dünyada hala 2000li yıllardaki popülaritesi tükenmemiş bir sanatçıdır tarkan tevetoğlu
bu tükenmezliği onu efsaneleştirecek ve herzaman megastar olarak anılmasını sağlayacaktır.tükenmeyen sanatçılar listesindedir.
#9699
sarı sözlüğe ilk kayıt olduğumda henüz yeni ve hamdı.yazar sayısı yetersiz,sol frame akıcı değildi.lakin hoş bir teması,birkaç güzel entrysini görünce ümitlenmiştim.güzel bir ortam olabilir maksadı ile...
fakat askere gittim geldim,iş güç sahibi oldum (abartmıyorum) amma velakin sözlük hala aynı tas aynı hamam.

tanım:hayal kırıklığına uğratan sözlük.
#8620
vatani borcunu ödemek için askere giden er kişinin acemi birliğindeki görevi sona erdiğinde,usta birliğine sevk olmadan önce çıktığı izindir.bazıları cehennemde 5 dakika sigara molası olarak adlandırır bu izni.şuan içinde bulunduğum izindir ayrıyeten.
#8618
karton bardakta servis edilen kahveyi içtiğinde ne kadar elit olunur düşünmesi gereken insan grubudur.
#8467
terk edilmekten kolaydır.
#8419
kadıköy'ü kadıköy yapan rock gruplarından biridir.ekim ayında kadıköy adında yeni bir albüm çıkarıyorlar.özlemiştik.
#8418
anadolu rock müziğinin maradonasıdır.
#8417
tekelde alabileceğiniz en ucuz ve içimi en rahat biradır.severiz.
#8416
meyveli şarap üreten firma.
#8411
efsane söz yazarı,bestekar,şarkıcı.bu sene jüri üyesi olarak katılmış olduğu (bkz: o ses türkiye) adlı yarışmada kendisine olan sevgimi kat kat arttırmıştır.artık insanların bazı kelimelerden nasıl çekindiğini bizlere göstermiştir.türk,türkçe gibi kavramlardan korkan insanlar tarafından ırkçı olarak lanse edilmeye çalışılsa da yıldız tilbe türkiye'dir,bizdendir.seviyoruz seni yıldız abla.haklısın,yanındayız!
#8365
90-60-90 üçlüsüne sahip olmasa da olabilen kızdır.iletişim kurulabilen,en ufak detaylardan anlam çıkarmayan,karşısındaki konuşurken aklında kendi konuşacağı cümleyi tasarlamayan,onu samimi bir şekilde dinleyen ve mantıklı cevap verebilen birinin olması yeterdir.sözlükçüleri bilmem ama şahsıma yeten de artandır.

edit:düzeltme
#8364
sosyal medya sevicileri tarafından yere göğe sığdıralamayan,yeni kurulmuş siyasi parti.amacı başbakan değil cumhurbaşkanı olmak olan (öyle diyor) genel başkana sahiptir.fakat mevcut iktidar partinin tabanından oy alabileceğini sanmamakla birlikte,ekmeğine yağ sürercesine ana muhalefetten ve milliyetçi hareket partisinden oy çalabileceğini düşünüyorum.hayırlara vesile olsun.
#8341
bunu da mı ?
#8340
her güzel şey gibi sonu olandır
#8339
(bkz: deniz anası)
#8338
güzellik bakımından sürekli istanbul ile kıyaslanan,35 plakalı,çok güzel şehir.

not:istanbul daha güzel
#8337
manual vitesli olanı diğerlerine nazaran daha zevkli olan araç,taşıt.
#8336
ergenlik yıllarımda zamanın popüler online oyunu olan (bkz: knight online) sayesinde sanırım 48 saatlik bir süredir.
#8335
kesinlikle ayakta işemektir.özellikle alaturka tuvaletlerde deliğe nişan almak bambaşka bir hazdır.
12sonrakison