1
#9344
an itibariyle al-nasr isimli arap takımına transfer olan, efsanevi olmasa da iyi bir futbolcu olarak futbol tarihine geçebilecek kalitede bir oyuncu. beşiktaş'da kıymetinin bilinmediğini ve şenol güneş tarafından çöp edildiğini düşünüyorum. gs maçında kaçırdığı golle üzmüş olsa da birçok defa gol pası verdiğini unutmamak gerek. gerçek bir santrafor olmayabilir ancak iyi bir ileri hat oyuncusudur.
1
#9343
alanyaspor'un 1-0 skorla trabzon'u evinde yendiği maç. maçı halis özkahya yönetti. sade ve tatsız bir maçtı bana kalırsa. trabzon bu gidişle asla eskisi gibi olamayacak ve artık dört büyük diye bir şey kalmayacak sanıyorum. lig yeni başlamış olsa da bence durum bu.

(bkz: trabzonspor)
(bkz: alanyaspor)
1
#9342
gün içerisinde partinin genel başkan yardımcısı ümit özdağ tarafından açıklandı. işin saçma olan tarafı ise şu: ülkede ekonomik kriz var ve iktidar partisinin en zayıf günleri belkide. siz bunu değerlendirip ittifak arayışına girmek yerine gidip de ittifak yapmazsanız hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. zaten muhalefet görevini yerine getirseydi işler bu noktaya gelmezdi.

(bkz: bindik bir alamete gidiyoz kıyamete)
1
#9341
son zamanlara damga vuran tuhaf dizi. benim ilgimi çekmemiş olsa da özellikle 18-30 yaş aralığını ciddi anlamda etkisi altına almış durumda. peki nereden biliyorum? çok basit. dışarı çıkın ve gördüğünüz her 10 gençten birinin tişörtünde çukur logusuyla karşılaşın. ayrıca yeni sezonu da bu aralar başlıyor.
1
#9340
ne olduğu hakkında zerre kadar fikrim olmayan #fallingstars akımına uyan seda sayan'ın tuhaf fotoğrafı. londra'ya gidince ortama ayak uydurmak istemiş sanırım. ben her ne kadar bu tip bir akımın türkiye'de ilgi çekmeyeceğini düşünüyor olsam da belki bu hareketiyle bir tuhaf akımın daha türkiye'ye gelmesini sağlamış olabilir.
(galeri: 104)
2
#9336
gerçekleşmeyecek olandır, hele ki bahsedilen fiyatlarda imkansızdır kaldı ki altınordu başkanı çıkıp yalanlamıştır
2
#9331
güncellemeyi destekleyen cihazlar şu şekilde olacak:

iphone xs, ipone xs max, iphone xr, iphone x, iphone 8, iphone 8 plus, iphone 7, iphone 7 plus, iphone 6s, iphone 6s plus, iphone 6, iphone 6 plus, iphone se, iphone 5s

ipad: 12.9 inç ipad pro (birinci ve ikinci nesil), 9.7 inç ipad pro, ipad (beşinci ve altıncı nesil), ipad air 2, ipad air, ipad mini 4, ipad mini 3, ipad mini 2

ipodtouch (altıncı nesil)
1
#9330
bir tüketicinin şikayetine üzerine alınan karar.

soyumuza sopumuza gönderilen bu tehdit şeklindeki mesajlara artık bir dur denilmeliydi.

--- spoiler ---

son dönemde bazı avukatlık bürolarının kesinleşmiş veya kesinleşmemiş alacakların tahsili için telefon ve sms yoluyla vatandaşı rahatsız edip hacizle tehdit ettiği sms'lere reklam kurulu'ndan ceza geldi. bir tüketicinin şikayeti üzerine bu tarz sms gönderen bir avukatlık bürosuna 31 bin 176 lira idari para cezası kesilirken, reklam durdurma cezası da verildi.

--- spoiler ---

kaynak
1
#9329
resmi gazete basılamıyorsa devlet bitmiş ülke sıfırı tüketmiş demektir.

işte buyrun haberi
gaga 17.09.2018 17:10
(+0) (-0) (0)
 
1
#9328
bazı işverenlerin uyanıklık ve daha fazla para kazanma hırslarından dolayı asgari ücret veya daha fazla maaş alanların ücretlerini aşağıda gösterilmesi.

neyseki şikayet edicem diyerek yola geliyorlar.
1
#9327
hani olursa ( olmayacak ) savaş uçağı üretirsek ilk koyacağımız isim önerileri.

(bkz: milli kuş)
2
#9326
adam gibi golcü olmaması büyük dezavantaj böyle maçlarda golcü önemli o yüzden gruptan çıkması şans olur.
fury 17.09.2018 12:45
(+0) (-0) (0)
 
1
#9325
istanbul ve türkiye'yi avrupa'da en iyi temsil eden takım olarak sunulan forma olması.

çok basite kaçılan forma olmuş. böyle bir takıma forma olmamış.

kaynak
1
#9322
haftaya 1doların 6.24 ile başlaması.

yükselişe geçti.
1
#9321
rte''nin azerbaycan ziyareti dönüşünde asıl istediği şey iş bankasındaki chp hisselerinin varlık fonuna geçmesini istemesi.

kaynak
ilkönceki12345678sonrakison
video (1) safiye inci