2
#8722
izmir'in en sevdiğim sahil ilçelerinden biri. yazın gitmek hiç nasip olmadı. genelde kışın gittim ama o mevsimde bile bayıldım.
yuto 28.05.2018 04:03
(+0) (-0) (0)
 
1
#8719
propolis, arılar tarafından üretilen, antioksidan maddelerden meydana gelen doğal bir arı ürünü. türkiye’de daha önce üretilmeyen propolisin ilk kez yerli üretimini başlatan bee’o, uluslararası 3 ödüle birden layık görülmüş. game changer türkiye’den aldığı en iyi yeni marka, en iyi teknolojik inovasyon ve en iyi game changer ödülleriyle kazandığı ödül sayısını toplamda on dokuza yükseltmiş. sıkıntılı zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde böyle güzel haberleri duymak bizleri de gururlandırıyor. tebrikler bee’o arı ürünleri.
2
#8715
tavşanlı yolunda yer alan kampüsü oldukça geniş ve hoş olan ancak eğitim kalitesinde seviyenin düşük olduğu üniversite.
6
#8703
deizm’den mantıklı.
9
#8701
tanrıya inanmamak şeklinde lanse edilse de efe aydal tarafından “tanrının varlığı kanıtlanana kadar tanrıya inanmamaktır.”
1
#8699
olgunlaşmamış kan hücrelerinin çoğalması ile olur, üç binden fazla türünün olduğu bilinmektedir. en lösemi belirtilerinden bağışıklık sisteminin zayıflamasıdır. (bkz: rw) kan testlerine bakılması erken teşhis için önemlidir.
1
#8697
manisa'nın bir ilçesi olup üzüm bağları ile meşhurdur. futbol takımı birinci lig'de mücadele etmektedir.
1
#8695
riski güvence altına alır.
1
#8694
hamsi'nin turşusu denilebilir. sezar salata sosta kullanılmakla birlikte farklı pek çok sos ve bazı yemeklerde pizzalarda da kullanılmaktadır.
1
#8693
yabani yetişen çalı bitkisidir. meyvesinden turşu yapılır ki son derece lezzetlidir. salatalarda ve pizzalara lezzet katar. ayrıca sezar salata sosa da eklenir
6
#8692
bence sonrasında bizi büyük zorlukların beklediği seçimdir. yeni biri gelirse tek temennim gelenin gideni aratmamasıdır
14
#8689
canlı olarak görme şerefine nail olduğum bilge adam.
1
#8686
haşlandıktan sonra kabukları soyulup direk yenilebilen egenin meşhur sebzesidir.
1
#8685
kılçıklı olanları alınmaz ise harika bir yemek yapılabilir, son derece lezzetli olan bu sebzeyi sevmeyen de çoktur.

bim

4
#8683
çok fazla ürün çeşitliliği ile birlikte emsallerine göre çok daha uygun fiyatlara ürün sattıkları için şu anda türkiye'de tartışmasız en çok ürün satışının gerçekleştiği ve genellikle orta ve alt gelir gruplarının olduğu semtlerde bulunan marketler zinciri. her hafta yayınlanan bim aktüel ürünler kampanya katalogları ile kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
ilkönceki12345678sonrakison
galeri (1) ilber ortaylı