6
#8432
o sozlukten bu sozlukten gelinerek elinde sonunda yasanilacak hede

onlardan degilim demiyorum.
6
#8431
tesla markasinin sektore getirdigi inanilmaz akilli otonom araclar, o cok bildigimiz oncu markalarin yeni nesil bir cok arabasinin donaniminda bir farkliliga gitmeyi gerektirmistir.
tesla gelecektir. her halukarda zamanin onunden gelir.
13
#8430
sozlukteki abaza erkekleri gostermis guzel baslik ornegi. arada boyle bos zarflar acilmasi gerek aslinda, yoneticiler de buralari supurse mesela...
4
#8428
(bkz: taciz) girisimi yapip, girisimi sikiyim taciz edip, boylesine cahil boylesine orospu cocuklugu bir hareket yapip serbest kalir, kalirlar ve yine ulkenin adaletine soversin. gider yine ayni eve dalga gecer gibi gider ve yine yakalanir, bu sefer sovmek ne kadar da masum kacar bu adalet sistemi icin.
15
#8427
mustafa kemal ataturk'un kurdugu laik ve demokratik turkiye cumhuriyeti'nin, ilk diktator yoneticisidir.
6
#8426
esitlik ve insan haklarindan biraz haberdarsaniz, zira gunumuzde bunlar gercekten onemli, elbet o hesabin ortak odenmesi gerekir. gunumuz sartlari da bunu gerektirir en nihayetinde.
fakat kulturumuzde eski zamanlardan kendine yer etmis bir gelenek olarak, herhalde zamaninda kadinlarin calistirilmamasina baglayabiliriz bunu, halen uygulanmaktadir.

dogru bulan, yanlis bulan neredeyse yari yariya oldugu icin, o kisiyle ilk kez bulusmam ise eger, adab-i muaseret acisindan kendim odemeye niyetlenirim. bir hareket gosterirse bir sonraki bulusma ortak odenir ve bu o kisiye biraz daha baglatir beni ;)
20
#8421
zeki, kültürlü, modern, toplumsal olaylar karşısında duyarlı, hayvanları ve insanları seven, soylu, asil, kaliteli, beraber doğa kampına çıkabileceğim, oturduğumuz zaman dedikodudan farklı olarak film, sanat, bilim gibi konuları konuşabileceğimiz, olgun, hayatta acı ve ızdırap çekmiş, çocukça hareketler yapmayan bir kız modeli benim için her zaman idealdir. tip ise her zaman ikinci plandadır. eğlenilecek erkek tipe daha fazla önem verir. çünkü amacı eğlenmektir ve eğleneceği bir kızın çirkin olmasını umursamaz. evlenilecek erkek ise onunla bir ömür paylaşacağı için tipten ziyade karakterine bakar. evet. sanırım bende o evlenilecek erkek modellerindenim.
8
#8420
bana böyle bi nedense "kanırtmak" terimini anımsatıyor. yani bilen kanırtırsa sevinirim gibi. o yüzden sarılandırmak daha iyi duruyor. bu arada formatı eylemişsin viran. sözlüğün gelişmesi için formata dikkat etmek gerekiyor biliyorsun ki.
1
#8419
kadıköy'ü kadıköy yapan rock gruplarından biridir.ekim ayında kadıköy adında yeni bir albüm çıkarıyorlar.özlemiştik.
2
#8418
anadolu rock müziğinin maradonasıdır.
2
#8415
dinlemeyenlerin dinlemesi gereken skyrim müziği, aşırı gaza getirmektedir, bethesda ekibi tarafından seslendirilmiştir.
4
#8412
epey oy çalacak partidir.
2
#8411
efsane söz yazarı,bestekar,şarkıcı.bu sene jüri üyesi olarak katılmış olduğu (bkz: o ses türkiye) adlı yarışmada kendisine olan sevgimi kat kat arttırmıştır.artık insanların bazı kelimelerden nasıl çekindiğini bizlere göstermiştir.türk,türkçe gibi kavramlardan korkan insanlar tarafından ırkçı olarak lanse edilmeye çalışılsa da yıldız tilbe türkiye'dir,bizdendir.seviyoruz seni yıldız abla.haklısın,yanındayız!
5
#8405
yer denizkenarıdır. kuzenim (4) birden durup saçlarımı tutmak istemektedir.
anlamasamda sonradan şu cümleyi kurmuştur. saçların uçuyor premses abla onları tutuyorum. ciddi ciddi saçlarımın uçacağını düşünüp saçlarımı tutmuş, bana da kendi saçlarını tutturmuştur. ama çocukta kendince haklı 95 cm saç olunca uçar tabi :)
11
#8403
kendisinin türkiye'nin en iyi tarihçilerinden olduğunu düşünmekteyim.
(galeri: 97)
ilkönceki2345678910sonrakison
galeri (1) ilber ortaylı