1
#8686
haşlandıktan sonra kabukları soyulup direk yenilebilen egenin meşhur sebzesidir.
1
#8685
kılçıklı olanları alınmaz ise harika bir yemek yapılabilir, son derece lezzetli olan bu sebzeyi sevmeyen de çoktur.
1
#8684
yemeği son derece basit olmak ile birlikte kışın konservesi en çok tüketilen sebzelerden biridir. ayrıca rus salatında da bulunmaktadır.

bim

4
#8683
çok fazla ürün çeşitliliği ile birlikte emsallerine göre çok daha uygun fiyatlara ürün sattıkları için şu anda türkiye'de tartışmasız en çok ürün satışının gerçekleştiği ve genellikle orta ve alt gelir gruplarının olduğu semtlerde bulunan marketler zinciri. her hafta yayınlanan bim aktüel kampanya katalogları ile kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
1
#8682
nargilenin küçüğü olup cam bir borudan oluşmaktadır. içerisine su doldurulup tütün içmek için kullanılır. akciğerlere direk duman gittiğinden etkisi büyüktür. bong genellikle dışarıda tütüncülerde bulunmakla birlikte aslında yüzlerce farklı modeli bulunmaktadır.
1
#8681
ihlamur, ebegümecigiller familyasından kuzey yarıkürenin ılıman ve yarı tropik bölgelerinde yetişen ağaç türleridir. türkiyede'de bulunan bu ağaçların yapraklarından genellikle kışın içilen ıhlamur çayı yapılır.
1
#8680
ev yapımı diye sokaklarda satılanlar, bim ve şok markette satılan limon sularından başka bir şey değildir. ev yapımı olanlar sıcakların vazgeçilmezi olmaya devam edecektir.
4
#8679
olup olmadık yerlerden geçmeleri ile ünlüdürler.
4
#8678
ee kısasa kısas denilen olay gerçekleşmiş ama keşke eşek falan bulsalardı da cezanın sonucu net olsaydı.
3
#8677
hep çocuk kalan öğretmen grubu 1. sınıfa ver gene al ana sınıfı grubunu ama döngü hep aynı.
3
#8676
eee sonuçlar ne oldu nereye kadar artı kalite sunuyor.
10
#8674
çıksın bakalım hangi ünlüler ve siyasetçilerin yakınları bu sisteme akın edecek. bu arada işi gücü kurmuş olan ve yaşı 30 üstü olanlar tabi ki bedelini ödesin. neticede adam zaten çalışıyor alıp da onun işin bozmanın anlamı yok.
7
#8673
demir kırat olacak mı bakalım
1
#8672
anneler günü için mutfak malzemesinden hediye alınan bayanın evi.
3
#8671
üzerine oturamazsın ıkınır durursun wc süresi 3-4 saat süren kişiler tanıyorum. zor bir durum hemde çok zor.
ilkönceki12345678sonrakison
galeri (1) ilber ortaylı